INFORMUJEMY ŻE OD 16 LISTOPADA ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA FITNESS NA SIŁOWNI RONDO

Aktualny harmonogram zajęć dostępny na naszym profilu na Facebooku Facebook ikona

STEP - Lubisz energiczną muzykę i zajęcia w grupie? W takim razie step to rozwiązanie idealne dla ciebie! Zredukujesz tkankę tłuszczową, poprawisz swoją kondycję i jednocześnie wzmocnisz dolne partie ciała. Do dzieła!

TABATA - Tabata to połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli jesteś zmęczona/y wielogodzinnym treningiem na siłowni lub nie masz cierpliwości do domowego sprzętu fitness, wypróbuj z nami Tabate. Będzie się działo !

ZUMBA - Chcesz spróbować czegoś nowego, a zarazem ekscytującego? Dobrze się bawić, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii i wyrzeźbić sylwetkę? Naładować się pozytywną energią na każdy dzień? Zumba jest idealnym wyborem!

ZDROWY KRĘGOSŁUP - Masz tendencję do garbienia się? Odczuwasz ból w okolicach szyi? A może zdiagnozowano u Ciebie skrzywienia, zmiany zwyrodnieniowe lub urazowe kręgosłupa? Przyjdź do nas. Zapomnij o bólu, trzymaj się prosto i popraw komfort swojego życia! Zajęcia dla wszystkich!

TRENING OBWODOWY - Jesteś zdeterminowany na cel - szczupłą, wysportowaną sylwetkę ? Oczekujesz szybkich efektów ? Trening obwodowy skierowany jest właśnie do Ciebie !

RONDO CROSS - Skakanie, bieganie, podnoszenie, dźwiganie. Można tak wyliczać bez końca. Efekt jest jednak zawsze ten sam – nieludzkie zmęczenie, które ledwo pozwala ustać na nogach. Nie są to jednak tortury, a nieprzymuszona wola.
Czasami też chęć, do bycia sprawniejszym. Czasami zbyt dużo wolnego czasu. W naszej siłowni zapanowała właśnie nowa moda. Moda na bycie zmęczonym. Moda na RONDO CROSS !

RONDO FIT - Jeśli trenujesz inne nasze treningi, ćwiczenia aerobowe będą doskonałym uzupełnieniem. Poprawią Twoją wytrzymałość. Rozwiną układ krwionośny i dotlenią mięśnie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci osiągać kolejne etapy rozwoju. Rozwiną Twoją koordynację ruchową oraz wyrównają różnice w rozwoju poszczególnych mięśni. Sprawią, że Twoje mięśnie będą współpracować razem o wiele efektywniej. Trening aerobowy sprawi, że będzie Ci się chciało ruszać, bawić i żyć !

Trening XCO - umożliwia równoczesną pracę wielu grup mięśniowych. Podczas treningu tętno znajduje się w przedziale 120-160 uderzeń na minutę. Tak więc trening z XCO może być dobrany w zależności od potrzeb ćwiczącego, a zamierzony cel i tak zostanie osiągnięty.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE
SIŁOWNIA RONDO

  • Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zakup karnetu miesięcznego.
  • Zapisy w recepcji siłowni.
  • Pierwsze zajęcia gratis.
  • Dla osób które kupią karnet miesięczny w dniach 16-21 listopada do wyboru gratisowy masaż : relaksacyjny, sportowy lub kamieniami.